בקרו אותנו ברשתות החברתיות

OSTGroup Platforms

 ★ SMMKings  ★ Ultra-SMM  ★ Cheapanel

הסיפור שלנו

 OSTGroup Israel הוקמה בתחילת שנת 2015 כפלטפורמה שעוסקת בקידום ושיווק פרופילים ברשתות חברתיות, לאחר אין ספור לקוחות מהארץ ומהעולם החלטנו לקחת אחריות גדולה יותר ובעזרת אלגוריתם ייחודי הפכנו לספק השירות הגדול ביותר ב 6 מדינות!

בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וצוות תמיכה מסביב לעולם, אנו מספקים את כל סוגי השירות ולכל הפלטפורמות החברתיות.

בנוסף, אנו מחזיקים בפאנל הגדול ביותר SMMKings , לניהול הזמנות לריסיילרים או סוכנויות קידום ופרסום.

קרא עוד..
A group of successful and satisfied businesspeople looking upwards smiling

למה אנחנו?

פאנל קל לשימוש
שירות אוטומטי בלחיצת כפתור
כל שירותי המדיה במקום אחד

אילו שירותים תוכלו למצוא ולרכוש אצלנו?

בעזרת אלגוריתם יחודי בו אנו משתמשים, בלחיצת כפתור, השירות שביקשתם בין אם מדובר בתנועה, או פעולה בדף שלכם, יבוצע.

כפי שכבר הספקתם להבחין, אנו מציעים שירותי קידום באמצעות הרשתות החברתיות והאתרים בהם אנו מפרסמים,תוכלו למצוא אצלנו את שירותי הקידום בכל הפלטפורמות – עוקבים, לייקים, שיתופים, תעבורה, צפיות, תגובות ועוד.

פשוט וקל.

הרבה אנשים "מפחדים" מלקנות עוקבים לאינסטגרם או לייקים לדף פייסבוק. אז נכון מאוד, לקנות אלפי ועשרות אלפי עוקבים לא יתנו לכם ערך מוסף מעבר למונה עוקבים גבוה במיוחד, אך אם תנהלו קמפיין חכם – תדעו למנף את זה לצרכים שלכם.

כשאתם מנהלים דף אינסטגרם או פייסבוק ורוצים לקדם אותו, לא משנה באיזו נישה אתם עובדים ולאיזה קהל אתם פונים, ברגע שתראו פופולארים, אתם תהפכו לויראלים – זאת המשוואה.

קניית עוקבים נועדה על מנת לתת לכם את הדחיפה הראשונית לדף. היא מיועדת על מנת שלא תתחילו מ־0, יש דרכי קיצור. דף עם 100 עוקבים לא נראה כמו דף עם 10,000 – זה מה שתופס את העין של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

כמובן שכמו בכל דבר יש לשמור על איזון, אם קניתם חבילה גדולה של עוקבים – תדאגו גם לחבילה של לייקים ע"מ להראות שהערוץ שלכם אכן פעיל ופופולארי. מהנקודה הזו, הרבה יותר קל להפיץ ולגרום לעוד ועוד גולשים להצטרף אליכם. אך כמו בכל דבר, זה תלוי אך ורק בכם.

פשוט וקל. רק בלחיצת כפתור