מי אנחנו

OSTGroup Platforms

 ★ SMMKings  ★ Ultra-SMM  ★ Cheapanel


היסטוריה

 OSTGroup Israel הוקמה בתחילת שנת 2015 כפלטפורמה שעוסקת בקידום ושיווק פרופילים ברשתות חברתיות, לאחר אין ספור לקוחות מהארץ ומהעולם החלטנו לקחת אחריות גדולה יותר ובעזרת אלגוריתם ייחודי הפכנו לספק השירות הגדול ביותר ב 4 מדינות!

בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וצוות תמיכה מסביב לעולם, אנו מספקים את כל סוגי השירות ולכל הפלטפורמות החברתיות.

בנוסף, אנו מחזיקים בפאנל הגדול ביותר לניהול הזמנות לריסיילרים או סוכנויות קידום ופרסום.


אילו שירותים תוכלו למצוא ולרכוש אצלינו?

בעזרת אלגוריתם יחודי בו אנו משתמשים, בלחיצת כפתור אנו נכניס כמות תנועה ופעולה בהתאם לצרכים שלכם,

כפי שכבר הספקתם להבחין, אנו מציעים שירותי קידום באמצעות הרשתות החברתיות והאתרים בהם אנו מפרסמים,תוכלו למצוא אצלנו את שירותי הקידום בכל הפלטפורמות – עוקבים, לייקים, שיתופים, תעבורה, צפיות, תגובות ועוד.


הרבה משתמשים "מפחדים" מלקנות עוקבים לאינסטגרם או לייקים לדף פייסבוק , אז נכון מאוד, לקנות אלפי ועשרות אלפי עוקבים לא יתנו לכם ערך מוסף מעבר למונה עוקבים גבוה במיוחד, אבל אם תנהלו קמפיין חכם – תדעו למנף את זה לצרכים שלכם.

כשאתם מנהלים דף אינסטגרם או פייסבוק ורוצים לקדם אותו, לא משנה באיזו נישה אתם עובדים ולאיזה קהל אתם פונים, ברגע שתיראו פופולארים, אתם תהפכו לויראלים – זאת המשוואה.

קניית עוקבים נועדה על מנת לתת לכם את ה"ייצוג" הראשוני לדף , שלא תתחילו מ 0, דף עם 100 עוקבים לא נראה כמו דף עם 10,000 – זה מה שתופס את העין של הלקוח הבא שלכם.

כמובן שכמו בכל דבר יש לשמור על איזון, אם קניתם חבילה גדולה של עוקבים – תדאגו גם לחבילה של לייקים ע"מ להראות שהערוץ שלכם אכן פעיל ופופולארי .מכאן – יהיה לכם הרבה יותר קל להפיץ את הערוץ שלכם, וכמו בכל דבר – זה תלוי רק בכם. ניתן בכל שלב ליצור איתנו קשר ולשאול אותנו כל שאלה בכל נושא, אנו נשמח לדבר איתכם ולעזור לכם בהתאם לצרכים שלכם