מי אנחנו

היסטוריה

חברת OSTGroup Israel הוקמה בתחילת שנת 2015 לאחר שנים של פעילות עצמאית באתרים העוסקים בנישות שונות. עם השנים, הצטרפנו לחברות שיווק ופרסום ותוכניות שותפים בארץ ובעולם כשותפים אשר מפרסמים תוכן ופרסום של חברות שונות. כאשר הקמנו את חברת קידום הרשתות החברתיות שלנו, שינינו מיקום והפכנו משותפים – למפרסמים. באמצעות השינוי הזה, התחברנו למעל ל300 אתרים מישראל ומהעולם בתחומים ונישות שונות, לעשרות קבוצות פייסבוק פופולריות מהעולם ודפי אינסטגרם חמים ולמפרסמים בפלטפורמת היוטיוב.


איך זה בא לידי ביטוי אליכם?

החיבורים והקשרים שיצרנו, מאפשרים לנו לספק לכם שירותים שונים שיעזרו לקדם אתכם בפן האישי והעסקי. ככל שהחשיפה אליכם גדולה יותר כך יגבר הסיכוי שיפנו אליכם בפן העסקי או שתקבלו פופולריות במידה מסוימת ברשתות החברתיות. אין לנו משרדים מפוארים עם צוות עובדים גדול, אבל יש לנו שותפים – חברות שיווק אינטרנטיות מהעולם, בהם אנו רשומים כמפרסמים, יש לנו עלויות על יצירת הקמפיינים והשיווק, אך מעבר לכך אין סיבה שתשלמו ביוקר.


אילו שירותים תוכלו למצוא ולרכוש אצלינו?

בעזרת אלגוריתם יחודי בו אנו משתמשים, אנו פותחים קמפיינים המקדמים את הצרכים שלכם ברשתות החברתיות בנוסף לקידום האתר העסקי שלכם. באמצעות האלגוריתם תוכלו להתעדכן באופן שוטף אודות ההזמנה שלכם וכך להיות בטוחים כי מבוקשכם התקבל.

כפי שכבר הספקתם להבחין, אנו עוסקים בעצם במכירת שירותי קידום באמצעות הרשתות החברתיות והאתרים בהם אנו מפרסמים. אצלנו תוכלו לרכוש את שירותי הקידום בכל הפלטפורמות – עוקבים, לייקים, שיתופים, כניסות, צפיות ועוד.


איך שירות היוטיוב שלנו עובד?

הטכנולוגיה הייחודית שלנו בפלטפורמת היוטיוב מאפשרים לנו ליצור לכם קמפיין תוך פחות מ 24 שעות – בהתאם לצרכים שלכם, ובכך לפרסם אותכם בשיטת ה – "Social-Signals" אשר משדרת את הקמפיין שיצרנו עבורכם לעשרות קבוצות פייסבוק מהעולם,דפי אינסטגרם, אתרי אינטרנט ( מעל 300 אתרים) וכמובן קמפיינים ביוטיוב , ובכך, הקמפיין שלכם רץ ברשת עד שתקבלו את ההזמנה שלכם במלואה, ברגע שההזמנה סופקה, הקמפיין נמחק מהרשת.

אנו מספקים בין היתר גם אפשרות לקניית "Dislike" לסרטונים ביוטיוב – השירות הינו ייחודי ונועד "לאזן" בין כמות הלייקים שלכם לבין כמות הדיסלייקים ( לא כולם מושלמים).


איך שירות הרשתות החברתיות שלנו עובד?

הרבה משתמשים "מפחדים" מלקנות עוקבים לאינסטגרם או לייקים לדפים בפייסבוק , אז נכון מאוד, לקנות אלפי ועשרות אלפי עוקבים לא יתנו לכם ערך מוסף מעבר למונה עוקבים גבוה במיוחד, אבל אם תנהלו קמפיין חכם – תדעו למנף את זה לצרכים שלכם.

כשאתם מנהלים דף אינסטגרם או פייסבוק ורוצים לקדם אותו, לא משנה באיזו נישה אתם עובדים ולאיזה קהל אתם פונים, ברגע שתיראו פופולארים, אתם תהפכו לויראלים – זאת המשוואה.

קניית עוקבים נועדה על מנת לתת לכם את ה"ייצוג" הראשוני לדף , שלא תתחילו מ 0, דף עם 100 עוקבים לא נראה כמו דף עם 10,000 עוקבים וזה לא משנה אם הם אמיתיים או לא – זה מה שתופס את העין של הלקוח הבא שלכם.כמובן שכמו בכל דבר יש לשמור על איזון, אם קניתם חבילה גדולה של עוקבים – תדאגו גם לחבילה של לייקים ע"מ להראות שהערוץ שלכם אכן פעיל ופופולארי .מכאן – יהיה לכם הרבה יותר קל להפיץ את הערוץ שלכם, וכמו בכל דבר – זה תלוי רק בכם. ניתן בכל שלב ליצור איתנו קשר ולשאול אותנו כל שאלה בכל נושא, אנו נשמח לדבר איתכם ולעזור לכם בהתאם לצרכים שלכם